Přeskočit na obsah

Destilujeme emoce a smysl

Kreativci jsou jako whisky. Potřebují čas, aby jejich styl dostal barvu, vůni a chuť. Sestavili jsme pro vás vyvážený mix toho nejlepšího, na co jsme za 10 let v digitální branži narazili.

Proč se pustit do tvorby obsahu s námi

Co se skrývá za nejarogantnějším názvem českého copywritingu?

Nejlepší copywriter vznikl v roce 2014 původně jako recese a ještě i dnes dokáže ten název některé lidi zvednout ze židle. Když už ale někdo překoná hradbu naší předpokládané arogance (kdo, když ne absolutní egomaniaci si mohli vytvořit tak nabubřelou značku?), zjistí, že jsme spíš introvertní, přemýšliví, sebekritičtí a dá se s náma celkem mluvit. Hlavně o copywritingu a marketingu, ale taky o výtvarném umění, češtině, filozofii, hlubinné psychologii, zahradničení, hudbě, poezii a dalších tématech, kvůli kterým stojí za to být živ.

V zásadě ale víc posloucháme, než mluvíme. A hlavně teda pracujeme. Specializujeme se na tvorbu obsahu, a to převážně textového, ale samozřejmě zasazeného do patřičného audiovizuálního kontextu. V našem týmu převažují copywriteři, ale nechybí v něm UX designér, videomaker nebo profesionální hudební producent. V roce 2016 jsme si založili agenturu Logos Agency, která se v lednu 2021 stala součástí skupiny FG Forrest. Přesto i po těch letech stále zůstáváme primárně skupinou nezávislých profesionálů, kteří se spolu naučili fungovat a dotahovat větší i menší projekty do zdárného konce. 

Naše skromné příspěvky českému copywritingu

Tu a tam o copywritingu přednášíme

Logo nejlepsicopywriter.cz

Učíme psát freelancery i korporace

Školení

Občas se nám něco povede

  • Logo IEA 2023 IEA, druhé místo
  • Logo Email Restart 2023 E-mail Restart
  • Logo Webtop100 2022 WebTop 100, první místo
  • Logo Webtop100 2023 WebTop 100, třetí místo
  • Logo Internet Effectiveness Awards, druhé místo 2022 IEA, druhé místo
  • Logo Internet Effectiveness Awards 2022 Tuesday Business Network
  • Logo Wordcamp 2022 WordCamp Brno

O češtině, copywritingu a ontologii

Starší příspěvky