Přeskočit na obsah

Tvorba webů od myšlenky po kód

Za deset let existence jsme ve spolupráci s nezávislými profesionály i partnerskými agenturami navrhli, vyrobili a otextovali řadu webů na klíč. Na tomto typu projektů se nám líbí jejich komplexní povaha – tedy že analytik, obsahový stratég, SEO specialista, copywriter, grafik, UX designér, programátor i kodér pracují společně a jednotlivé prvky vznikajících stránek jsou vytvářeny s ohledem na všechny ostatní. Textař tak například ví, v jakém vizuálním kontextu se objeví jeho popisek, grafik zase má představu, s jakou porcí obsahu má počítat. A všichni přitom mají jasno, jaký cíl má daná stránka plnit.

Proč řešit značku s námi?

Na klíč

Web vymyslíme, navhrneme, otextujeme i nakódujeme.

Cenová variabilita

Umíme dodat jednoduchý onepager i robustní webovou prezentaci.

Orientace na cíl

Při tvorbě webů skutečně přemýšlíme a navrhujeme ho s ohledem na požadovaný cíl.

Testimonial

Napsali o nás

„Lidi z Logosu nás vždycky překvapí svými nápady, svou kreativitou, svou schopností dávat si věci do souvislostí a přicházet s návrhy, které mají myšlenku. To opravdu každá agentura neumí. Oceňujeme i vysokou kvalitu grafických výstupů a velké nasazení při řešení zakázek.”
Michal Gembický Aero Vodochody

Jak probíhá vývoj webu

Na začátku je dobré provést situační analýzu, definovat si cíle webu, podívat se na stav organického vyhledávání. Z toho pak vyplyne struktura webu, připraví se wireframe, navrhnou texty a vyrobí prototyp. Ten se pak ladí, testuje, svou práci odvede kodér a případně i programátor.

Spolupracujeme se špičkovými partnery

Přímo v týmu Nejlepšího copywritera navrhujeme webové stránky pro WordPress. Máme s ním výborné zkušenosti a zvlášť pro menší projekty je to osvědčené řešení za rozumnou cenu. Ostatně na WordPressu běží i webové stránky Bílého domu… Naším designérem pro WordPress je David Kučera, technologickou stránku věci pak zajišťují Softmedia.

No a nesmíme konečně zapomenout, že jsme součástí skupiny FG Forrest. Forresti patří bez přehánění k těm nejlepším českým webovým agenturám (mj. dvakrát po sobě získali titul „autor roku” na WEB TOP 100), takže chcete-li po všech stránkách špičkový web, můžeme s klidným svědomím doporučit právě je.

Chcete web na klíč? Napište nám.