Přeskočit na obsah
Pavel Šenkapoun | 14. 11. 2021

Podpořte Český folk na Hithitu a vyberte si z odměn pro copywritery

Už dvanáct let píšu webové texty na plný úvazek a od roku 2014 taky blog Nejlepší copywriter. Nějakou dobu ale kvůli tomu zůstávala v pozadí moje druhá velká vášeň. Písničky. Od svých 17 let jsem jich napsal asi 150, nahrál pár alb s různýma kapelama, ale teprve teď, když můj věk povážlivě pokročil, jsem se rozhodl vydat vlastní sólové album. Bude se jmenovat Český folk a vyjde pod mým zkomoleným jménem Leo Pank Ševelpuna (sevelpuna.cz).

Hithitová kampaň Pavla Šenkapouna alisa Leo Panka Ševelpuny nabízí specilání odměny pro copywritery a podnikatele
Hithitová kampaň Pavla Šenkapouna alias Leo Panka Ševelpuny nabízí specilání odměny pro copywritery a podnikatele

Abych na něj vybral prostředky, vytvořil jsem kampaň na Hithitu. A tady to pro vás začíná být zajímavý! Velká část odměn v kampani je totiž určená speciálně copywriterům a podnikatelům. Najdete tam třeba tyhle trháky:

  • školení copywritingu s 50% slevou
  • možnost stát se jedním z hrdinů 1. české ódy na copywriting
  • odkaz z domény Nejlepsicopywriter.cz
  • SEO a marketingový balíček z naší dílny

Svým příspěvkem tedy nejen pomůžete na svět 12 písničkám, ale můžete tak podpořit i svoje vlastní podnikání nebo psaní. A navíc pomůžete i muzikantům, kteří na albu budou pracovat, protože ti po měsících lockdownu uvítají každou možnost, jak obnovit rezervy.

Mrkněte se na Hithit, a pokud vás nějaká odměna zaujme, budu rád, když mně a dalším muzikantům přispějete. Uděláme maximum pro to, aby se vám váš dar vrátil nejen v silném kulturním zážitku, ale taky v marketingově/edukační protihodnotě, kterou na oplátku dostanete:

https://www.hithit.com/cs/project/10466/cesky-folk-album-zpivajiciho-copywritera-pavla-senkapouna

A nezapomeňte: Nechcem váš dar zadarmo!

S láskou váš Pavel Šenkapoun alias Leo Pank Ševelpuna

Copy a folku zdar 🙂

Pavel Šenkapoun

V rámci korporace je Pavel přímým podřízeným Nejlepšího copywritera. Pokud se vám dodané texty líbí, může za to Nejlepší copywriter. Pokud ne, může za to Pavel a své výtky prosím adresujte výhradně jemu.