Živíte se copywritingem? Odpovězte na pár otázek našemu Copybotovi!

I když loni na podzim kolovaly éterem zaručené zvěsti, že s příchodem ChatuGPT copywriteři do několika měsíců vymřou, zatím to tak nevypadá. Nelze ale popřít, že tvůrci webových textů mají s rozmachem generativní umělé inteligence nově k dispozici nespočet nástrojů, které při své práci mohou využít. K tomu navíc existuje řada starších aplikací, které patří či patřily do typického copywriterského arzenálu.

Jsou ale tyto nástroje opravdu tak užitečné? Řeší skutečné potřeby copywriterů? A jak vlastně kopíci v Česku fungují? Jaké typické úkoly řeší a na jak velkých projektech pracují? Tyhle a další otázky jsme si v Nejlepším copywriterovi kladli ještě před vypuknutím AI humbuku a spolu se společností Feedyou dali dohromady chatovacího robota, který je připraven tyto všetečné dotazy položit také skutečným copywriterům z masa a kostí. Tedy vám!

Nechcete s ním hodit řeč? Spolu s Feedyou, kde se designování chatbotů věnují už od roku 2017 a patří v tomto odvětví k domácí špičce, jsme toho našeho bota pokřtili Copybot a chceme s jeho pomocí zmapovat stav copywritingu u nás. A získaná data možná využít při designování softwaru, který by copywriterům skutečně pomohl.

Budeme vděční všem copywriterkám a copywriterům, kteří Copybotovi věnují 15 minut svého času. Odkaz zde:

https://chat.feedyou.ai/copybot

Díky moc a copy zdar!