Celodenní školení copywritingu

Naučte se psát lepší texty na kurzu, který kombinuje znalosti z lingvistiky, marketingu a 12 let praxe. U lektora, kterého pořadatelé Copycampu zařadili mezi špičky oboru.

Koho jsme už proškolili

Řekli o školení

„Musím se přiznat, že jsem příliš negooglila konkurenci a při výběru dala na intuici s tím, že v mém případě bude každý kurz dobrý. O to překvapenější jsem byla, jak skvělý balík informací jsem získala a v jak příjemné atmosféře byl zabalený!”

— Eva K.

Načerpejte inspiraci pro podzimní večery

Jen od začátku roku 2019 prošlo našimi kurzy víc než 100 copywriterů a vy se k nim teď můžete přidat. Na podzim jsme připravili celkem 3 termíny školení – od září až do listopadu každý měsíc jeden.

Lektorem je Pavel Šenkapoun, zakladatel blogu Nejlepší copywriter a obsahové agentury Logos, autor knihy Webcopywriting pro samouky (tištěná verze je vyprodaná, ale můžete si ji pořídit jako e-book) a taky někdejší učitel, který si 12 let vydělává psaním a sedmým rokem brázdí Česko se svými přednáškami, workshopy a školeními věnovanými copywritingu. Pavel vystudoval češtinu a filozofii a v postgraduálním studiu se věnoval problematice textového rytmu. Takže se můžete těšit na to, že vás bude školit opravdický doktor přes texty :)

Kurz webového copywritingu

Tenhle kurz je jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé copywritery, kteří už pár webových textů napsali a rádi by své dovednosti posunuli o kus dál. Pro obě skupiny bude užitečné projít si elementární, ale účinné, copywriterské triky a naučit se nové, které jejich umu dodají ten správný šmrnc.

Společně si projdeme a osvěžíme nejdůležitější zásady webového copywritingu a vy budete mít možnost procvičit si je skrze praktické úkoly. Mrkneme se na důležitost headlinu, nejčastější copywriterské prohřešky, stěžejní pravidla stylistiky i na to, jaký význam má rytmus pro působivost textu. Nakonec si povíme víc o tom, jak se stát copywriterem na volné noze nebo psavcem v agentuře.

Počet účastníků 20

Cena

3 900 bez DPH / 4 719 s DPH

Termíny a objednávka

  • 20. 11. 2019