Celodenní školení copywritingu

Naučte se psát lepší texty na kurzu, který kombinuje znalosti z lingvistiky, marketingu a psychologie s 12 lety praxe. U lektora, jehož kniha „Webcopywriting pro samouky” je označována za copywriterskou bibli.

Koho jsme už proškolili

Řekli o školení

„Musím se přiznat, že jsem příliš negooglila konkurenci a při výběru dala na intuici s tím, že v mém případě bude každý kurz dobrý. O to překvapenější jsem byla, jak skvělý balík informací jsem získala a v jak příjemné atmosféře byl zabalený!”

— Eva K.

O školení

Během uplynulého roku prošlo našimi kurzy víc než 150 copywriterů a vy se k nim teď můžete přidat. Na konec ledna jsme připravili první školení webcopywritingu roku 2020!

Lektorem je Pavel Šenkapoun, zakladatel blogu Nejlepší copywriter a obsahové agentury Logos, autor desítek článků o copywritingu a také dvou knih o psaní a marketingu. Knížka „Webcopywriting pro samouky” je označována za „bibli každého copywritera” a dočkala se už svého druhého vydání. Na konci roku 2019 pak vyšel výbor z blogových příspěvků „To nejlepší z Nejlepšího copywritera”.

Pavel je původní profesí učitel, který si 12 let vydělává psaním a sedmým rokem brázdí Česko se svými přednáškami, workshopy a školeními věnovanými copywritingu. Vystudoval češtinu a filozofii a v postgraduálním studiu se věnoval problematice textového rytmu. Takže se můžete těšit na to, že vás bude školit opravdický doktor přes texty :)

Kurz webového copywritingu

Tenhle kurz je jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé copywritery, kteří už pár webových textů napsali a rádi by své dovednosti posunuli o kus dál. Pro obě skupiny bude užitečné projít si elementární, ale účinné, copywriterské triky a naučit se nové, které jejich umu dodají ten správný šmrnc.

Společně si projdeme a osvěžíme nejdůležitější zásady webového copywritingu a vy budete mít možnost procvičit si je skrze praktické úkoly. Mrkneme se na důležitost headlinu, nejčastější copywriterské prohřešky, stěžejní pravidla stylistiky i na to, jaký význam má rytmus pro působivost textu. Nakonec si povíme víc o tom, jak se stát copywriterem na volné noze nebo psavcem v agentuře.

Počet účastníků 20

Cena

3 900 bez DPH / 4 719 s DPH


Termíny a objednávka