Školení copywritingu s 50% slevou pro váš rozvoj i pod stromeček

Využijte mimořádné příležitosti získat celodenní školení copywritingu v ceně 4 719 Kč včetně DPH za pouhých 1 900 Kč. Stačí, když na Hithitu přispějete na album „Český folk” a vyberete si odměnu „Školení copywritingu s 50% slevou”. Odměn je omezený počet (z 30 jich zbývá už jen 11)  a celá kampaň potrvá do Štědrého dne. Ideální jako investice do rozvoje vlastních kompetencí i coby vánoční dárek pro vaše psavé přátele a blízké. Kompletní návod, jak postupovat, najdete v následujícím článku.

Kromě školení copywritingu si copywriteři můžou na Hithitu vybrat i další odměny

Kromě školení copywritingu si copywriteři můžou na Hithitu vybrat i další odměny. Třeba odkaz z copywritersky silné domény Nejlepsicopywriter.cz nebo zakomponování svého jména do první české ódy na copy.

Školení, kde se o copywritingu dozvíte (téměř) vše a ještě se zasmějete

Kurzem copywritingu pod hlavičkou Nejlepšího copywritera prošlo od roku 2017 několik stovek účastníků – freelance copywriterů, živnostníků, lidí z reklamních agentur, firem i korporací. Snažím se na něm předat vše, co jsem se za 12 let v online marketingu naučil – a to srozumitelně, zábavně, s láskou a maximálním nasazením. Účastníci mi to na druhé straně vracejí skvělými kreativními výkony, humorem i veskrze pozitivní zpětnou vazbou. Takže i když jsem po každém celodenním copywriterském maratonu utahanej jako kotě, naplňuje mě tahle práce zároveň pocitem zvláštního štěstí. Proto vypisuju stále nové termíny a znovu a znovu se setkávám s dalšími báječnými holkami a kluky za psacími stroji.

Šenkapounovo školení v souvisejících dotazech na klíčové slovo „školení copywritingu" na Googlu

O tom, že se o školení copywritingu pod hlavičkou Nejlepšího copywritera lidé zajímají, svědčí i následující fakt – při zadání vyhledávacího hesla „školení copywritingu“ nabízí Google Šenkapouna v souvisejících dotazech .

Jak získat školení za poloviční cenu

V současnosti běží na Hithitu kampaň, v níž se snažím vybrat prostředky na své písňové album „Český folk”. Písničky jsou totiž vedle copywritingu mojí druhou velkou vášní. Jednou z odměn, které tam za svůj příspěvek můžete získat, je také účast na mém školení. Zatímco běžná cena kurzu činí 3 900 Kč bez DPH (4 719 Kč včetně DPH), na Hithitu vás vyjde na pouhých 1 900 Kč. To je sleva 51,7 %, a nejste-li plátci DPH, bude vaše úspora ještě vyšší. Vše, co musíte udělat, je navštívit stránku hithitového projektu „Český folk – album zpívajícího copywritera Pavla Šenkapouna” a vybrat si odměnu „Školení copywritingu s 50% slevou”.

Copywriterské odměny na Hithitu

Copywriterské odměny na Hithitu.

Jak uplatnit svou odměnu a rezervovat si účast na školení

Jak svůj příspěvek následně přetavíte v účast na školení? Jednoduše zajdete na stránku Školení webového copywritingu na webu Nejlepšího copywritera a přihlásíte se na termín, který vám bude vyhovovat. Nic nedbejte na to, že v objednávkovém formuláři bude strašit cena 3.900 Kč bez DPH. Stačí totiž, když do kolonky „Vaše speciální přání” napíšete tajné heslo „Hithit”, „Český folk”, „Kampáááň” nebo něco na ten způsob, a já už budu vědět, že máte placeno (no a ještě si teda pro sicher ověřím, zda jste na seznamu přispěvatelů). Případně mi napište na e-mail senkapoun@gmail.com, o jaký termín máte zájem, a já vám tam rezervuju místo.

Dokdy můžete svou odměnu uplatnit?

Na školení můžete dorazit do konce roku 2022. Aktuálně jsou volné termíny 28. 1. 2022, 25. 2. 2022 a 25. 3. 2022. Nové termíny pak vypisuju zpravidla kvartálně, vždy na poslední pátek v měsíci. Pokud by zimní termíny zhatil covid, určitě jich bude dostatek i v jarních a letních měsících. No a kdybyste to přesto nestihli, můžete další rok dorazit taky. To už budou kvůli inflaci stát srovnatelné kurzy přes 10.000 Kč, zatímco vy to budete mít stále za těch krásných 1.900 Kč. To už je pomalu lepší zhodnocení vašich úspor než investice do bitcoinu 🙂

Doklad o příspěvku

V případě zájmu vám po skončení kampaně vystavím doklad o sponzorském příspěvku, abyste jej mohli zaevidovat ve svém účetnictví. 

Chcete jako přispěvatel zůstat v anonymitě?

Na Hithitu můžete poskytnout svůj příspěvek trojím způsobem:

  • veřejně včetně částky, kterou jste přispěli
  • veřejně bez uvedení výše příspěvku
  • anonymně

Volbu mezi těmito třemi režimy vám Hithit nabídne poté, co odešlete svůj příspěvek. Pokud se rozhodnete pro anonymitu, zůstane vaše jméno skryto v útrobách Hithitu. V opačném případě se objeví v záložce „Přispěvatelé”.

Darujte kurz copywritingu pod stromeček formou dárkového certifikátu

Chcete školení copywritingu věnovat někomu jako vánoční dárek? Dostanete od nás dárkový certifikát! Po odeslání příspěvku na Hithit mi napište na e-mail senkapoun@gmail.com, komu chcete kurz darovat, a já vám do druhého dne zašlu certifikát se jménem obdarované osoby. Pouze v případě, že svůj příspěvek poskytnete anonymně, budu od vás potřebovat potvrzení o platbě (v době trvání kampaně totiž nemám přístup k seznamu anonymních přispěvatelů).

Takovýhle krásný dárkový certifikát můžete někomu darovat pod stromeček

Takovýhle krásný dárkový certifikát můžete někomu darovat pod stromeček.

Cílová částka se určitě vybere, takže o své peníze, školení ani slevu nepřijdete

K 1. 12. 2021 už máme vybráno téměř 90 % cílové částky a zároveň čekáme na připsání štědrých příspěvků od firemních dárců. Je tedy jisté, že se nám podaří projekt dovést do úspěšného konce a vy budete moci dorazit na školení za výhodnou kampaňovou cenu.

A to je o téhle speciální akci vše. Budu vám velmi zavázán, když mi pomůžete zrealizovat můj písničkový projekt, a ještě víc se na vás budu těšit na svém školení. V případě jakýchkoli dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat na e-mailu senkapoun@gmail.com nebo čísle +420 724 716 786.

Váš Pavel Šenkapoun alias Leo Pank Ševelpuna

Copy a folku zdar 🙂